Bahno z Mrtvého moře

Glycerinové mýdlo s bahnem Mrtvého moře

Mýdlo vyrobené z mýdlového základu, kozího mléka a bahna z mrtvého moře se výborně hodí zejména na vysušenou až šupinatou přecitlivělou kůži, neboť výrazně zklidňuje.

Bahno z mrtvého moře  je zcela specifické a ojedinělé na celém světě. Základem je podkladový materiál dna Mrtvého moře obsahující velké množství miniaturních krystalů, které tvoří ve vodném prostředí přesycený roztok, vylučující minerály zpět do své krystalické podoby.

Jsou prokázány jeho pozitivní účinky při terapii nemocí pohybového aparátu (revmatismus), různých druhů ekzémů a lupenky (psoriáza). Bahno je vhodné i pro celkovou relaxaci, uvolnění unaveného a neustálými stresy zatíženého organismu člověka.

Kozí mléko se  velmi osvědčilo především pak v léčbě dětských vyrážek a nejrůznějších ekzémů. S ohledem na specifický chov se dají kozí mléčné produkty označit za mnohem kvalitnější a výživnější. Obsahují totiž mnohem více proteinů, vitamínů, vápníku, draslíku, sodíku a železa než kravské mléko. Mýdla vyrobené z kozího mléka se pak výborně hodí zejména na jemnou až přecitlivělou kůži, neboť výrazně zklidňují. Dokonce i pacienti s nepříjemným atopickým ekzémem na kozí mléko a jeho proteiny reagují velmi příznivě.

Ingredients/INCI/:
Glycerin, Aqua, Sodium Stearate,Sorbitol, Caprae Lac, Propylene Glykol, Sodium Laurete, Sodium Laureth Sulfate,Maris Limus, Sodium Lauryl sulfate,lauric Acid,Sodium Chloride, Stearic Acid, Titanium Dioxide,Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Elidronate


Min.hmotnost: 100g± 10 % dle doby zrání 

119,00 Kč