Jsem zapálená alchymistka

Tradičnímu bylinkářství se věnuje naše rodina po celé generace. Už má prababička využívala byliny místo léků a má maminka ji následovala. Já jsem se rozhodla naši rodinou tradici trochu obohatit. 

Nápad začít přidávat byliny do mýdel a usnadnit tak složité procedury a macerování bylin k přímému použití na pleť se mi zdál jako ta správná inovace. 

Začala jsme tedy přemýšlet nad ideální kombinací bylin a olejů pro nejlépe dosažitelné účinky a když jsme tomu přišli na kloub, rozhodli jsme se naše portfolio produktů obohatit o příjemné koupele s epsomskou či mořskou solí a také o péči o vlasy. 

Rozhodila jsme sítě po celém světě  a globálně vyhledávala byliny, květiny, minerály a vitamíny, které se do  glycerinu a solí přidávají a dodají tak potřebnou péči naši pokožce. 

Výsledkem mého odhodlaného hledání a pilné práce je kladná zpětná vazba našich zákazníků.  Ne nadarmo se říká, že tvrdá práce přináší ovoce. Naše ovoce je obzvlášť sladké, protože víme, že to co dělám, má smysl. Proč nakupovat právě u nás? 


Myslíme na všechny

V naší nabídce produktů si vybere opravdu každý. Pro lidi, kteří mají velice citlivou pleť máme dobrou zprávu, velká většina našich produktů neobsahuje parfémy, ale pouze silice rostlin a květin. 

Myslela jsme také na vegany a spojila glycerín s bylinami, minerály a oleji. V řadě produktů tedy nenarazíte na živočišnou složku. 

 Na zvířatech  nám záleží a právě proto není žádný z našich produktů testován na zvířatech.


Základem je rostlinný glycerin 

Proč jsme zvolila právě rostlinný glycerin? Rostlinný glycerin má pro naši pokožku řadu příznivých účinků. Pokud potřebujete hydratovat vaši pleť, tak je právě glycerin naprostá jednička. Váže na sebe vodu, což vám zaručí lepší vlhkost kůže, kterou si tělo dokáže udržet. Navíc dopomáhá dalším látkám k lepšímu vstřebání do pokožky. Výsledkem je tedy hebká, jemná a hlavně hydratovaná kůže. 


Bez chemie 

Do našich výrobků nepřidáváme žádné chemické konzervanty, umělá barviva, sulfáty ani parabeny. Mýdla získávají svou barvu díky uvolňování extraktů bylin a olejů v nich obsažených.  


Kvalita na prvním místě

Podporujeme regionální produkty a proto jsme se je rozhodli přidávat do mýdel. V řadě našich zázraků najdete byliny, nebo med od regionálních dodavatelů. #podporaregionálníchproduktů


Ruční výroba

Každý produkt prošel rukou mistrové Mydlářky, ať už při výrobě, nebo balení, a ta se ujistila, že jej můžeme dál nabízet našim stálým a novým zákazníkům.  


Zkušenosti zákazníků

Nejlepší reklama je spokojený zákazník a tím se naše firma řídí. Naši zákazníci se k nám spokojeně vracejí již řadu let.