Včelí vosk a med - Regionální produkt"Opavské slezsko"

Glycerin se Včelím voskem a medem

Včelí vosk čištěný je vyhledávanou aktivní látkou pro své výborné ochranné a hydratační účinky. V pokožce vytváří drobné tukové částečky, které účinně poutají vodu.

Regeneruje a uklidňuje vysušenou a popraskanou pokožku. Přispívá k obnově a ochraně kožních buněk a tím obnovuje a zjemňuje pleť, zvyšuje její pružnost.

Včelí med a jeho účinky ať už zevní, čí vnější jsou blahodárné ve všech směrech. Med přiložený na ránu, zpočátku štípe, ale zastavuje krvácení, brání infekci, velmi urychluje hojení, zmenšuje následné jizvy, brání vzniku keloidů. Působí proti zánětu, bakteriím, virům i plísním. Je ideálním doplňkem chirurgie. Za druhé světové války v Rusku přes 40 velkých klinik používalo med na rány jako antiseptikum.

 
Ošetření popálenin, včetně popálení vřícím olejem a spálení sluncem. Med absorbuje horkost, ochlazuje, urychluje hojení, zmenšuje jizvy.

Nehojící se rány, puchýře, vředy. Očistit, nanést med, a na 7dní obvázat. Med vyhojí patologické ložisko a vstřebá se.

Med je jedním z nejlepších léků na léčbu akné, a na omlazení pokožky. Stačí med (nebo med se skořicí) vetřít do kůže a opláchnout.

Glycerin chrání přirozenou obrany schopnost kůže vyplňováním prostoru , kterému se říká mezibuněčná hmota a přitahováním právě takového množství vody, které udržuje homeostázu kůže. Znamená to, že glycerin na sebe váže vzdušnou vlhkost a udržuje pokožku vláčnou.

  • Rostlinný základ,
  • neobsahuje Sodium Lauryl sulfát
  • neobsahuje Sodium Laureth sulfát
  • dobře pění
  • hydratace a příjemný pocit pokožky 

Ingredients/INCI/:
Cera alba , Honey, Glycerin, Aqua, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sodium Laurete, Sorbitol, sodium Chloride, Lauric Acid, Stearic Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate


Min.hmotnost: 100g± 10 % dle doby zrání 

115,00 Kč