Epsomská sůl s výhonky Borovice a silicí

Víte, že jedním z nejjednodušších způsobů, jak zmírnit stres a problémy spojené se stresem je dát si lázeň ve vaně plné horké vody s Epsomskou solí.

Epsomská sůl zmírňuje stres a uvolňuje tělo. Stres odplavuje z těla hořčík a zvyšuje hladinu adrenalinu. Sůl Epsom, rozpuštěná v teplé vodě se vstřebává přes kůži a doplňuje hladinu hořčíku v těle. Hořčík pomáhá produkovat serotonin, a chemické látky v mozku, které vytváří pocit klidu a relaxace. Ionty hořčíku také pomáhají lépe relaxovat a snížit podrážděnost snížením účinků adrenalinu. Vytvářejí pocit uvolnění, zlepšení spánku a soustředění.. Zmírňuje bolest a svalové křeče.

O solné lázni Epsom je známo, že pomáhá zmírnit bolesti a zánět, což je výhodné při problémech bolesti svalů, astma a migrény.
Borovice působí protizánětlivé při zevním použití zvyšuje prokrvení pokožky. Také se osvědčila při revmatismu a různých kožních vyrážkách. Bylina má dezinfekční vlastnosti, způsobuje překrvení pokožky, a tím aktivizuje obranné síly organismu. 

Borovicový esenciální olej je také uváděn jako protizánětlivý
Zmírňuje příznaky zánětlivých stavů kůže, jako je akné, ekzémy a růžovka.
Zmírňuje bolest související s artritidou a svalů. Jednou z nejdůležitějších výhod borovicového esenciálního oleje je jeho role při různých kožních problémech jako je lupénka, svědění, pupínky, ekzém, kožní onemocnění, špatná pokožka, svrab, vředů a blech. Poskytne vám vyváženou, hladkou, obnovenou a lesklou pokožku a může také působit jako antioxidant pro volné radikály, které mají negativní dopad na vaši pokožku. Volné radikály útočí na zdravé kožní buňky a způsobují jejich mutaci, což vede k předčasnému stárnutí, vráskám a ochabnutí pokožky. Borovicový esenciální olej může proti těmto negativním účinkům bojovat.  

Byliny, které používáme k výrobě splňují požadavky na jakost a zdravotní nezávadnost stanovené zákonem 110/97 Sb.s provádějícími předpisy 

Země původů: Anglie 

Ingredients/INCI/:
Magnesium sulfate, PINUS MUGO, PINUS SYLVESTRIS LEAF OIL

Hmotnost: 580g


239,00 Kč