Epsomská sůl s poupátky růže

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zmírnit stres a problémy spojené se stresem je dát si lázeň ve vaně plné horké vody Epsomskou sůl.


Epsomská sůl zmírňuje stres a uvolňuje tělo. Stres odplavuje z těla hořčík a zvyšuje hladinu adrenalinu. Sůl Epsom, rozpuštěná v teplé vodě se vstřebává přes kůži a doplňuje hladinu hořčíku v těle. Hořčík pomáhá produkovat serotonin, a chemické látky v mozku, které vytváří pocit klidu a relaxace. Ionty hořčíku také pomáhají lépe relaxovat a snížit podrážděnost snížením účinků adrenalinu. Vytvářejí pocit uvolnění, zlepšení spánku a soustředění.. Zmírňuje bolest a svalové křeče. O solné lázni Epsom je známo, že pomáhá zmírnit bolesti a zánět, což je výhodné při léčbě bolesti svalů, astma a migrény. Zkuste pro vaše bolavé a unavené nohy udělat lázeň v teplé vodě s půl šálkem soli Epsom.

Růže působí antibakteriálně, protizánětlivě a hydratačně. Zjemňuje hrubou kůži, póry, zklidňuje pokožku, sjednocuje tón pleti, regeneruje poškozené buňky a působí proti předčasnému stárnutí pokožky.
Je vhodná na všechny typy pleti, na suchou, smíšenou i na citlivou a mastnou pleť. Lupeny růží příznivě působí i na pokožku hlavy a dodávají lesk poškozeným a unaveným vlasům.
Lupeny růží jsou romantickým doplňkem do voňavé koupele

Byliny, které používáme k výrobě splňují požadavky na jakost a zdravotní nezávadnost stanovené zákonem 110/97 Sb.s provádějícími předpisy.

Země původu soli: Anglie 

Ingredients/INCI/:
Magnesium sulfate, Rosa centifolia flos, Rosa Damascena oil

Hmotnost: 580g 

239,00 Kč