Epsomská sůl s listem meduňky

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zmírnit stres a problémy spojené se stresem je dát si lázeň ve vaně plné horké vody s několika šálky soli Epsomské soli.

Epsomská sůl zmírňuje stres a uvolňuje tělo. Stres odplavuje z těla hořčík a zvyšuje hladinu adrenalinu. Tato sůl, rozpuštěná v teplé vodě se vstřebává přes kůži a doplňuje hladinu hořčíku v těle. Hořčík pomáhá produkovat serotonin, a chemické látky v mozku, které vytváří pocit klidu a relaxace. Ionty hořčíku také pomáhají lépe relaxovat a snížit podrážděnost snížením účinků adrenalinu. Vytvářejí pocit uvolnění, zlepšení spánku a soustředění.. Zmírňuje bolest a svalové křeče O solné lázni Epsom je známo, že pomáhá zmírnit bolesti a zánět, což je výhodné při problémech bolesti svalů, astma a migrény.

Meduňka je ideální pro normální a citlivou kůži, kterou posílí a uvolní. Také zpomaluje stárnutí a brzdí vznik vrásek.
Díky obsahu flavonoidů působí jako antioxidant, pomáhá v boji s volnými radikály.
Je protizánětlivá, antibakteriální a adstringentní (stahující)
Pomáhá hojit kožní poranění, popáleniny, zklidňuje pokožku po štípnutí hmyzem nebo po nadměrném slunění.

Snižuje bolest svalů, svalové křeče a svalové napětí.
Působí na organismus zklidňujícím dojmem, má výrazné relaxační účinky, zmírňuje úzkost a napětí, pomáhá při nespavosti, posiluje paměť.
Působí jako přírodní repelent.  

Země původů soli Epsom: Anglie 

Byliny, které používáme k výrobě splňují požadavky na jakost a zdravotní nezávadnost stanovené zákonem 110/97 Sb.s provádějícími předpisy. 

Ingredients/INCI/:
Magnesium sulfate, Mellisa officinalis leat, Mellisa officinalis oil

Hmotnost: 580g

239,00 Kč