Epsomská sůl s drceným plodem Jalovce

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zmírnit stres a problémy spojené se stresem je dát si lázeň ve vaně plné horké vody s několika šálky soli Epsom.

Epsomská sůl zmírňuje stres a uvolňuje tělo. Stres odplavuje z těla hořčík a zvyšuje hladinu adrenalinu. Sůl Epsom, rozpuštěná v teplé vodě se vstřebává přes kůži a doplňuje hladinu hořčíku v těle. Hořčík pomáhá produkovat serotonin, a chemické látky v mozku, které vytváří pocit klidu a relaxace. Ionty hořčíku také pomáhají lépe relaxovat a snížit podrážděnost snížením účinků adrenalinu. Vytvářejí pocit uvolnění, zlepšení spánku a soustředění.. Zmírňuje bolest a svalové křeče O solné lázni Epsom je známo, že pomáhá zmírnit bolesti a zánět, což je výhodné při léčbě bolesti svalů, astma a migrény. 

Jalovec neuvěřitelně posiluje celé tělo a uleví při revmatismu i jiných bolestech kloubů. Na jaře lze přidávat i mladé jarní výhonky.


Více zde: https://naturalproduct-cz.webnode.cz/products/jalovec-plod/

Byliny, které používáme k výrobě splňují požadavky na jakost a zdravotní nezávadnost stanovené zákonem 110/97 Sb.s provádějícími předpisy.

Země původů soli: Anglie  

Ingredients/INCI/:
Magnesium sulfate, Fructus Iuniperorum, Essential oleum Iuniperorum

Hmotnost: 580g

239,00 Kč