Oliva

Vyrobené z luxusního másla Premium - směs bambuckého másla, kakaového másla, mangového másla

Ingredients/INCI/:

Olea Europaea (olive) Fruit oil,

Aqua ,Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Sodium Thiosulfate, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Citric Acid, Trisodium Sulfosuccinate, Pentasodium Pentetate

Hmotnost: 100g +/- 10g dle doby zrání

Herbář:


Olivový olej je využíván jako součást kosmetických receptur od nepaměti. Zprávy o jeho oblibě máme již ze starověkých pramenů, kdy se používal na promaštění pleti i na výrobu mýdla. Olivový olej obsahuje mastné kyseliny, které napomáhají vypínat pokožku a chránit ji před tvorbu vrásek, obsahuje také přírodní vitamín E, který podporuje elasticitu a odolnost pokožky a omlazuje ji. Kromě toho obsahuje i minerální látky, jako je fosfor, hořčík, vápník a stopové prvky. Díky vitamínu A navíc napomáhá regeneraci buněk, vyživuje a hydratuje pokožku, jeho antioxidanty účinně potlačují záněty a prodlužují inkubační čas propuknutí ekzémů. Změkčí popraskané, odlupující se horní vrstvy pokožky a podporuje tvorbu nových kožních tkaniv.

Olivový olej nejenže dokáže zatajit náš věk a vracet čas o několik let zpátky, ale zvládne zároveň rozmazlovat i naše vlasy a nehty. Ty díky němu září leskem a zdravím. Pomáhá také léčit rány, odstraňovat jizvy a použít ho můžete i při ošetřování mozolů, kuřích ok nebo plísňových onemocnění nohou. Změkčuje totiž ztvrdlou a suchou kůži a napomáhá vstřebávání účinných látek.


Více zde: https://naturalproduct-cz.webnode.cz/products/olivovy-olej/

170,00 Kč