Epsomská sůl s drceným listem a silicí rozmarýnu

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zmírnit stres a problémy spojené se stresem je dát si lázeň ve vaně plné horké vody s několika šálky soli Epsom. Epsomská sůl zmírňuje stres a uvolňuje tělo. Stres odplavuje z těla hořčík a zvyšuje hladinu adrenalinu. Sůl Epsom, rozpuštěná v teplé vodě se vstřebává přes kůži a doplňuje hladinu hořčíku v těle. Hořčík pomáhá produkovat serotonin, a chemické látky v mozku, které vytváří pocit klidu a relaxace. Ionty hořčíku také pomáhají lépe relaxovat a snížit podrážděnost snížením účinků adrenalinu. Vytvářejí pocit uvolnění, zlepšení spánku a soustředění.. Zmírňuje bolest a svalové křeče O solné lázni Epsom je známo, že pomáhá zmírnit bolesti a zánět, což je výhodné při léčbě bolesti svalů, astma a migrény. 

Rozmarýn efektivně povzbuzuje krevní oběh, odstraňuje pocit chladu v končetinách, zlepšuje prokrvení těla a uvolňuje ztuhlé klouby a svaly, příznivě působí na stav mastné pleti a v neposlední řadě pomáhá při revmatických potížích. 

Byliny, které používáme k výrobě splňují požadavky na jakost a zdravotní nezávadnost stanovené zákonem 110/97 Sb.s provádějícími předpisy.

Země původu soli: Anglie 

Ingredients/INCI/:
Magnesium sulfate, Rosmarinus leaf, Essential Rosmarinus oleum

Hmotnost: 600g 

239,00 Kč